přidat prezentaci

Zabezpečovací systémy pro váš klid

Vlastníte podnik, který je třeba chránit v době vaší nepřítomnosti? Máte obavy z vloupání a poničení nebo odcizení uskladněného sortimentu? Pokud si nemůžete dovolit nebo nechcete platit bezpečnostní agenturu či hlídače na hlavní nebo poloviční pracovní poměr, proveďte jednorázovou investici a objednejte si zabezpečovací systém na míru, který váš majetek bez sebemenších problémů ochrání. V dnešním světě plném kriminality je celkem složité říci, že vás se to přece netýká. Kamerový systém se tak stává běžnou součástí mnoha podniků i bytových jednotek nebo rodinných domů s touhou po bezpečném bydlení.

Elektronické zabezpečovací systémy

Postupem času se analogový systém stal nadbytečným, aktuálně ho plně nahradil elektronický bezpečnostní systém (EZS) nabízející celou škálu doprovodných funkcí napomáhající odhalit neoprávněné vniknutí do objektu nebo vašeho domu. Pokud se tak stane, okamžitě se odesílá zprává na centralizovaný pult bezpečnostní agentury nebo na váš mobil. Spuštěný alarm je v takovém případě samozřejmostí.

Už jen tento zvukový signál dokáže případné lapky odvrátit od původního činu. Součástí bezpečnostního systému je i detektor pohybu, tepla nebo kouře. Pakliže máte tento ochranný prvek propojený s bezpečnostní agenturou, tak ta okamžitě vyšle svou hlídku na místo určení bez jakékoliv prodlevy.

Elektronická požární signalizace

Elektronická požární signalizace (více info zde) je součástí celkové protipožární ochrany. Hlavním úkolem tohoto bezpečnostního prvku je upozornit na případný požár. Jakmile je zaznamenán kouř, okamžitě se ohlásí. Jen včasné zazanamenání vznikajícího nebezpečí dokáže ochránit majetek.

Požární poplach je spuštěn při jakékoliv odchylce v proudových změnách na smyčce. Právě na těchto smyčkách jsou umístěné požární hlásiče. Jakmile systém vyhodnotí situaci za nebezpečnou, neprodleně vyšle signál . Nenechte svůj dům nebo objekt bez dostatečné kontroly a chraňte nejen cennosti, ale i osoby, na kterých vám záleží.

ustredna-oasis-300x284

Kategorie: Byt, Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce