přidat prezentaci

Zahradní domky z kvalitního tatranského profilu

01-tatransky-profil

Disponujete prostornou zahradou a zvažujete koupi malebného zahradního domku? Hledáte do rekreační oblasti vhodné stavení, jež poskytne občasný nocleh? Nebo potřebujete dřevěný domek na nářadí, který nabídne dostatek odkládacího prostoru? Ideálním řešením ve všech případech jsou zahradní chatky z tatranského profilu.

Tatranský profil je přírodní stavební materiál, který se honosí vysokou kvalitou. Z prvotřídního tatranského profilu se vyrábí zahradní domky nejrůznějších velikostí – od 4 až do 42 metrů čtverečních.

Dřevěné domky s širokým využitím

Současný trh je rozmanitý a nabízí zahradní domky, jež se liší svým vzhledem i využitím. Pakliže hledáte vhodného výrobce, který garantuje vysokou kvalitu, můžete se obrátit na odbornou společnost J&J Profil s.r.o., která se pyšní bohatým produktovým portfoliem zahradních domů. Ať už žádáte dřevěné domky na nářadí, zahradní domky pro děti či klasický zahradní domek na přespání, tato firma vám bude při realizaci objektu nápomocná.

Podle způsobu využití je možné přizpůsobit také interiér objektu. Některé zahradní domky mají pouze jednu místnost, některé chatky zase disponují několika místnostmi. Velké oblíbenosti se těší také dvoupodlažní zahradní domky, jež dávají mnohem více možností.

Tatranský profil

Vysokou kvalitu zpracování má na svědomí obzvláště použité dřevo – tatranský profil. Jedná se o velmi pevný a odolný stavební materiál, u něhož je možné prostřednictvím impregnace docílit požadovaného zbarvení. Tatranský profil se pyšní také perfektní ochranou, která zajišťuje dlouhou životnost. Jestliže pořídíte dřevěný domek pro děti, potom se nemusíte obávat, že by děti stavbu brzy zničily.

Materiál je variabilní. Díky této vlastnosti je možné docílit zahradních domků na nářadí s jedním vchodem, ba dokonce i větších chatek s prosklenými okny. Některým stavením dokonce dominuje přístřešek či vstupní terasa. Při realizaci zahradních chatek z tatranského profilu se fantazii meze nekladou.

Zahradní domky za perfektní ceny

Zahradní domky plní estetickou a praktickou funkci zároveň. Jedná se o ideální doplněk, který by neměl chybět žádné moderní zahradě. Investujte do tatranského profilu, který je charakteristický řadou užitných vlastností.

Jestliže máte specifická přání, můžete si nechat vyrobit domek na míru, případně si můžete vybrat z pestré škály produktů v nabídce. Těšit se můžete v neposlední řadě na příjemné ceny, které vás přimějí ke koupi. Zahradní domek může mít rustikální nádech, ale může být také moderní s nadčasovými prvky. Přírodní materiál je originální a dotváří celkovou atmosféru zahrady.

Společnost J&J Profil s.r.o. je hlavním dodavatelem unikátních zahradních domků z tatranského profilu. V případě nejasností můžete využít také odborného poradenství.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce