přidat prezentaci

Zakázkové soustružení dřeva

Dřevo je oblíbeným výrobním materiálem, jenž nachází upotřebení v mnoha oblastech. Často jde o malé a nenápadné prvky či spojovací díly, které jsou využívány při tvorbě a sestavování nábytku. Máte-li zájem o kvalitní truhlářské spoje, obraťte se na firmu Jiří Vlček.

Výroba a prodej spojovacích dřevěných doplňků realizovaná jak sériově, tak dle individuálního přání zákazníka. Soustružení dřeva prováděné za pomoci špičkové moderní techniky ve spojení s dlouhodobými zkušenostmi v tomto segmentu.

Spojovací lamely, nábytkové kolíky a jiné

Zahledíte-li se do produktového portfolia tohoto specialisty, jistě vašemu zraku neunikne pestrost předkládaného sortimentu.

  • Nábytkové kolíky
  • Vyspravovací lodičky
  • Spojovací lamely

Produkty zhotovené z masivního dřeva, u nichž je kladen velký důraz na výslednou kvalitu, přesnost a preciznost i toho nejmenšího detailu. Soustružení dřeva je doprovázeno důkladnou výstupní kontrolou, jejíž výsledek vede k maximální spokojenosti libovolného zákazníka.

Kromě truhlářských spojů jsou to i další výrobky, jež vás mohou zaujmout.

Soustružené koule a věšáky

Kapitolou samou o sobě jsou dřevěné doplňky v podobě úchytek, madel, věšáků a podobných interiérových prvků. I zde hraje významnou roli kreativita, nápaditost a propracovanost. Soustružení na zakázku nevyjímá ani dřevěné suvenýry, které se mohou pyšnit ve vaší nemovitosti, popřípadě utvoří velice příjemný dárek.

Truhlářské spoje vysoké jakosti jsou základem dlouhé životnosti konkrétního nábytku. Nakupujte jen prověřenou kvalitu, s níž je spojen osobní přístup a dosti zajímavé cenové podmínky. Oslovte zkušeného odborníka, jenž vám vysoustruží libovolné typy spojovacích lamel či nábytkových kolíků.

Firma Jiří Vlček je vám plně k dispozici a připravena naplnit i ta nejnáročnější přání v oblasti soustružení dřeva.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce