přidat prezentaci

Zatočte s ledem s posypovou solí

Zima, led a mrazík se může objevit velice nečekaně a potrápit nejen řidiče, ale i chodce či zpomalit až znemožnit plynulý provoz na pracovišti. Jakmile se za okny objeví tento ledový povrch, je prakticky už pozdě přemýšlet a hledat vhodného pomocníka na jeho odstranění. Proto je vhodné se na tyto nepříznivé klimatické podmínky připravit a objednat si posypovou sůl s předstihem. Jedná se o nejefektivnějšího pomocníka v boji proti náledí a kluzkému povrchu. Jen těžko naleznete využívanější materiál při zimní údržbě komunikací v rámci celé Evropské unie.

Kvalitní posypová sůl

Posypová sůl se označuje též jako chlorid sodný (NaCl). Se zrnitostí 0-5 mm a vysokou dlouhodobou účinností se řadí mezi významné bojovníky proti ledu a mrazu. Rozmrazovací účinek je při ideální koncentraci stanoven na -21 °C, čehož se v praktickém využití takřka nedá dosáhnout, jelikož je sůl ředěna s padajícím sněhem.

Obecně se využívá do teploty -7 °C, kdy má perfektní účinky, jakmile teploty klesnou pod tuto úroveň, využívá se chloridu vápenatého, který je vhodný až do teploty -35 °C a používá se i jako příměs chloridu sodného. Sůl je tvořena cca 98% účinnou látkou s proti spékavou úpravou 70 g/t K4Fe (CN)6.

Proč ji využívat a kde ji koupit

Společnost Optimtop se zabývá prodejem a distribucí tohoto kvalitní materiálu a nabízí své dopravní služby v rámci celé České republiky zdarma při objednávce jedné palety, kde naleznete 40 x pytel posypové soli 25 kg.

Hodí se jednak k údržbě komunikace, chodníků, ale také pro parkoviště nebo firemní areály.Pokud přihlédneme k cenně, tak se jedná o nejvyužívanější a nejlevnější prostředek v boji proti mrazu, náledí a sněhu. Dokáže během velmi krátké chvíle zajistit optimální a bezpečné podmínky pro chůzi i pohyb automobilů. Určitě oceníte i snadnou manipulaci a vysoký tavící účinek. Nenechte se zaskočit zimním počasím a buďte připraveni.

slide5-sul

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce