přidat prezentaci

Zlatý lihovar – Skvělé bydlení s výhledem na řeku Vltavu

Chcete-li bydlet moderně a na dosah centra Prahy, vyberte si bydlení v novém rezidenčním komplexu Zlatý lihovar, který se bude stavět na Praze5-Smíchov mezi ulicemi Nádražní a Strakonická. Pod projektem bude podepsána developerská společnost Trigema. Přestavovat se bude objekt bývalého smíchovského lihovaru, z něhož ovšem zbudou jenom některé historické prvky, a to především padesátimetrový komín a někdejší varna. Po regeneraci jižní části areálu o velikosti 2,2 hektaru zde vyroste velká novostavba s více než 500 novými byty.

zlaty-lihovar-skvele-bydleni-s-vyhledem-na-reku-vltavu

Zatím jde o investiční záměr, přípravy projektu budou trvat asi tři roky, samotná stavba potom pět let, půjde-li vše podle stanovených plánů. Vznikne zde tak trochu multifunkční nejenom obytný komplex, protože se nerodí jenom obytný dům, ale celá velká rezidence zahrnující i občanskou vybavenost v podobě obchodů, kaváren a restaurací. Rezidenti jistě ocení i výhodu bezproblémového parkování, počítá se totiž s celkem 682 parkovacími stáními.

Nejde ale samozřejmě jenom o praktické stránky bydlení, neméně důležitá je i romantika. I té zde najdete požehnaně, protože z bytů bude krásný výhled na řeku Vltavu nebo také na Pražský hrad. Co se týče další občanské vybavenosti v širším okolí, obyvatelé si nebudou mít na co stěžovat. Za 7 minut totiž dojedete k velkému hypermarketu Tesco na Smíchově, je zde také Obchodní centrum Nový Smíchov zahrnující i multikino. Rodiny s dětmi budou mít ve velmi dobré dojezdové vzdálenosti jak mateřskou školu v Kroupově ulici (9 minut jízdy), tak i základní školu v Grafické ulici (10 minut jízdy autem). Doslova na skok to od novostavby bude také do přírody. Stačí pouhých 5 minut jízdy autem, a jste v Prokopském údolí. Škodní nebudou ani sportovci, kteří mohou využít třeba Lezecké centrum Smíchoff v dojezdové vzdálenosti 4 minuty autem nebo 2 minuty jízdy vzdálený TJ Sokol Zlíchov. Potíže nejsou ani s dopravou, a to jak městskou, tak automobilovou. Za 3 minuty chůze dojdete k nejbližší zastávce městské hromadné dopravy. Prakticky hned, tedy do 2 minut se ocitnete na Strakonické ulici, kterou můžete vyjet ven z města na pražskou výpadovku, nebo se naopak ve druhém směru vracet zpátky do centra. Pokud zvolíte směr do centra, pak za 7 minut dorazíte ke stanici metra Anděl a za 15 minut na Václavské náměstí.

Přejít na fórum Zlatý lihovar

Kategorie: Novostavby Praha

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce